MARCZYK - kasy fiskalne, drukarki fiskalne, Nowy Sącz MARCZYK - certyfikat kwalifikowany, podpis elektroniczny Usługi informatyczne Stanisław Marczyk MARCZYK - kasy fiskalne, skanery, wagi MARCZYK - komputery, drukarki, peryferia, systemy

Oprogramowanie

Wybór systemu - Jesteśmy firmą, która tworzy i handluje oprogramowaniem. W większości przypadków, własne oprogramowanie uzupełniamy PŁACAMI firmy CDN i to załatwia sprawę. Z własnym oprogramowaniem idziemy w kierunku platformy Linuxowej.

Wybierając system nie pytaj o opinię naszej konkurencji czy pseudo-fachowców, ale zapytaj o opinię zadowolonych użytkowników.
RTP (rozliczenie technologiczne produkcji) - Bardzo dobry program, prosty w obsłudze.
Cena: 2.500 zł netto
FF (system finansowo-księgowy) - Program przeznaczony jest dla jednostek organizacyjnych o dowolnym profilu działalności.
Umożliwia automatyzację prac z zakresu księgowości, pozwalając na uzyskiwanie na bieżąco informacji dotyczącej działalności gospodarczej przedsiębiorstwa. Możliwość zdefiniowania własnego planu kont pozwala na dostosowanie programu do potrzeb każdego użytkownika. [instrukcja...]
Cena wersji podstawowej: 2.000 zł netto
VAT (GM + Sprzedaż) - Program służy do kompleksowej obsługi sprzedaży wg zasad VAT. Pozwala na rejestrację dokumentów magazynowych, sporządzanie faktur, prowadzenie kartotek dostawców i odbiorców, kontrolę płatności, analizę zyskowności. Program uniwersalny, najlepiej sprawdził się w supermarketach (kody kreskowe, wagi, szybka obsługa) i dużych hurtowniach (akwizytorzy, palmptopy do zamówień, analizy itp.). [instrukcja...]
Cena wersji podstawowej 1-stanowiskowej:
GM + Sprzedaż: 2.000 zł netto
OBSŁUGA MASARNI - Rewelacyjny stystem do obsługi sprzedaży w masarni. Główne moduły systemu: ZAMÓWIENIA, WAŻENIE, FAKTUROWANIE, rozrachunki, raporty (współpracuje z wagami RADWAGu).
Cena wersji podstawowej/1 stanowisko: 10.000 zł netto
ST (środki trwałe) - Bardzo dobry i ciekawy program do ewidencji środków trwałych.
Cena: 500 zł netto
KUCHNIA - Program stworzony z myślą o domach wczasowych, sanatoriach, internatach i innych placówkach żywienia zbiorowego. Program posiada możliwość dowolnego definiowania receptur, planowania posiłków, określania zapotrzebowania na surowce, daje możliwość stosowania surowców zastępczych, modyfikowania planów itp. Program działa na bazie pełnej gospodarki magazynowej, która pozwala na ewidencję zakupów, inwentaryzację, tworzenie protokołów różnic, analizy, itp. (Program często znajduje zastosowanie do planowania i rozliczania produkcji w firmach które z żywnością nie mają nic wspólnego)
Cena wersji podstawowej: 3.000zł netto
CCC (monitoring dystrybutorów na stacjach paliw) - Program współpracuje ze sterownikami firmy PETROMIS z Krakowa, działa rewelacyjnie, jest bajecznie prosty, współpracuje z programem VAT ale może też współpracoważ z innymi programami do obsługi sprzedaży.
Cena wersji podstawowej CCC+GM+Sprzedaż: 3.000 zł netto
CDN OPT!MA - Nowoczesny, zintegrowany system do zarządzania odpowiadający na potrzeby małych i średnich firm. Spełnia wymogi stawiane przez Unię Europejską. Pozwala na prowadzenie firmy zgodnie ze standardami europejskimi. Pracuje w środowisku Microsoft Windows. Umożliwia pracę w wersji jednostanowiskowej, jak również pozwala na efektywną pracę w sieci. Modułowa budowa CDN OPT!MA daje możliwość elastycznego dopasowania systemu do potrzeb każdej firmy. Ergonomiczny i przyjazny interfejs programu ułatwia pracę z systemem nie tylko zaawansowanym użytkownikom ale i rozpoczynającym pracę z CDN OPT!MA.
Buchalter WIN - Jest przeznaczony do obsługi firm:
- prowadzących dokumentację księgową w formie podatkowej księgi przychodów i rozchodów
- płatników podatku od towarów i usług (VAT)
- podatników podatku dochodowego w formie ryczałtu
- biur rachunkowych
- podatników VAT, którzy są zobowiązani do rejestracji sprzedaży detalicznej za pomocą urządzeń fiskalnych.

Na program składają się: księga przychodów i rozchodów, ewidencja sprzedaży i zakupów, ewidencja ryczałtu, magazyn, kartoteki, podatki: dochodowy, VAT i ryczałt.

TRAWERS - TRAWERS jest uniwersalnym pakietem oprogramowania przeznaczonym do zarządzania przedsiębiorstwem. Zbudowany jest z ponad dwudziestu systemów funkcjonalnych, obejmujących wszystkie najważniejsze obszary działania firmy.
Systemy pakietu są ze sobą zintegrowane tzn. wzajemnie wykorzystują zgromadzone zasoby. Dzięki modułowej architekturze oraz możliwościom rozbudowanej parametryzacji, pakiet może być dostosowywany do specyficznych potrzeb użytkowników.
TRAWERS sprawdza się najlepiej w średnich przedsiębiorstwach, w których systemy pakietu eksploatuje jednocześnie kilkanaście do kilkudziesięciu osób.
Pierwotnie utworzony dla platform DOS, Novell, Windows 95/98/NT obecnie został przeniesiony do platformy LINUX/UNIX. Może pracować na większości dystrybucji LINUXa oraz wielu odmianach UNIXa.
TRAWERS pracujący na platformie LINUX/UNIX, mimo że utworzony został w innej technologii i z wykorzystaniem innych narzędzi programistycznych, zachowuje swoją pierwotną strukturę funkcjonalną i ten sam model baz danych. TRAWERS pracuje na takich samych danych (DBF i DBT). Można używać takich samych narzędzi, np. popularne DBU. Ułatwia to przeniesienie zgromadzonych baz danych ze środowiska DOS/Novell/Windows. Użytkownicy przyzwyczajeni do sposobu pracy z TRAWERSem nie zauważą zmian w posługiwaniu się poszczególnymi funkcjami pakietu. » Więcej
Strix - Program STRIX przeznaczony jest dla kosztorysantów, wykonawców, inwestorów oraz indywidualnych użytkowników. Należy obecnie do grupy najnowocześniejszych narzędzi wspomagających proces kosztorysowania. Służy do kosztorysowania wszelkiego rodzaju robót budowlanych, instalacyjnych, drogowych, remontowych i innych w oparciu o katalogi KNNR, KNR, AT, AL, PKZ, KSNR, i inne, zarówno przez wykonawców jak i inwestorów. STRIX funkcjonalnie jest zbliżony do programu NORMA, pozwala łatwo i szybko tworzyć kosztorysy zarówno metodą szczegółową, jak i metodą uproszczoną w oparciu o wchodzące w skład pakietu ceny jednostkowe robót.
Płace -
Kosztorysowanie -
Programy dydaktyczne -
Oprogramowanie firm Microsoft, Novell i wiele innych -
WEBROOT - Jesteśmy sprzedawcą oprogramowania antyvirusowego działającego w chmurze WEBROOT.
Oto kilka zalet:

NOWA LEPSZA ZARZĄDZALNOŚĆ
Oprogramowanie antywirusowe w chmurze jest udostępniane jako usługa. Co za tym idzie jest o wiele łatwiejsze w zarządzaniu niż tradycyjne programy. Dostęp do konsoli administracyjnej wymaga tylko zainstalowanej przeglądarki oraz dostępu do internetu. Nie ma potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji. Program jest tak skonfigurowany aby od razu po instalacji działał i chronił użytkownika na najwyższym poziomie bez konieczności skomplikowanego edytowania ustawień.

WEBROOT ZAWSZE AKTUALNY
Oprogramowanie antywirusowe w chmurze nie korzysta z lokalnych baz sygnatur. Codzienne uciążliwe aktualizacje bazy szczepionek nie są konieczne. Zamiast tego oprogramowanie korzysta z ogólnodostępnej bazy hostowanej w chmurze.
Jest to o wiele wydajniejsze rozwiązanie z dwóch powodów:
nie ma sprzętowych ograniczeń co do wielkości bazy
(w przypadku Webroota jest to ponad 80TB)
baza jest na bieżąco aktualna a użytkownik zawsze ma dostęp do najnowszych sygnatur.

LEKKOŚĆ
Co wyróżnia prawdziwe oprogramowanie antywirusowe działające w chmurze? Webroot SecureAnywhere jest na chwilę obecną jedynym antywirusem działającym całkowicie w chmurze. Cecha charakterystyczną takiego oprogramowania jest jego niebywała lekkość. W przypadku programów antywirusowych trzeciej generacji zamiast obszernej aplikacji instalujemy tylko małego agenta. Dla Webroota jest to około 700 KB. Zdecydowana większość operacji jest wykonywana w chmurze dlatego obciążenie systemu na stacji końcowej praktycznie nie istnieje.

TECHNOLOGIA CLOUD
Jest obecnie jedną z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi przemysłu IT. Według raportu firmy badawczej Gartner do 2015 ponad połowa rozwiązań IT będzie oferowana w modelu chmury obliczeniowej. Trend który obecnie obserwujemy nie ominął również sektora bezpieczeństwa. Coraz częściej producenci oprogramowania antywirusowego posiłkują się potencjałem chmury. Niemniej jednak rozwiązania w 100% oparte na architekturze cloud są nadal nieliczne.

NIEKWESTIONOWANY ZWYCIĘZCA W KATEGORII WYDAJNOŚCI
Niezależna organizacja certyfikująca AV TEST opublikowała w kwietniu wyniki swoich najnowszych testów
w których program Webroot SecureAnywhere zdeklasował rywali w dziedzinie szybkości działania.
Jako jedyny uzyskał 6 punktów na 6 możliwych co oznacza w praktyce, że nie wywiera absolutnie
żadnego efektu na działanie systemu. Webroot po raz kolejny udowodnił, że jest o krok do przodu wyznaczając
nowe standardy w których oprogramowanie antywirusowe z lekkiego staje się całkowicie niezauważalne.
Link AV TEST:
http://www.av-test.org/no_cache/en/tests/test-reports/?tx_avtestreports_pi1[report_no]=130566
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WEBROOT SecureAnywhere Antivirus

Kompletna ochrona przed wirusami, spyware rootkitami oraz
zagrożeniami jeszcze nie znanymi.
Identyfikacja szkodliwych linków i stron w wyszukiwarce.
Firewall oraz monitorowanie ruchu sieciowego.
Zarządzanie zdalne przez konsolę administracyjną nawet kilkoma komputerami w domu.
Ochrona prywatności użytkownika oraz anty-phishing.

Ochrona w chmurze:
Jedyne na rynku oprogramowanie antywirusowe całkowicie oparte na chmurze obliczeniowej.
Najszybszy i najlżejszy produkt antywirusowy na świecie.
Użytkownik nigdy nie musi pobierać aktualizacji, ochrona w chmurze działa w czasie rzeczywistym.

Chmura to lekkość i bezpieczeństwo:
Ponad 80 terabajtów sygnatur hostowanych w chmurze chroni każdego użytkownika Webroota.
Instalacja około 2 sekundy, skanowanie poniżej 1 minuty, niezauważalne zużycie zasobów systemowych.
90% wszystkich operacji wykonywanych jest w chmurze aby maksymalnie odciążyć komputer użytkownika.

Najwyższa wykrywalność nieznanych zagrożeń:
Kompleksowa analiza zachowań Webroota pozwala identyfikować 99,9% nieznanych zagrożeń.
Podczas gdy każdego dnia pojawia się około 50 000 nowych wirusów standardowe rozwiązania oparte na sygnaturach są niewystarczające.
Każdego dnia pojawia się ponad 200GB nowych sygnatur w chmurze. Dzięki temu poziom ochrony nieustannie rośnie.

Tryb gracza oraz oszczędności zasobów:
Webroot oferuje domyślnie aktywny tryb gracza, w którym po wykryciu gry lub wymagającej aplikacji zwalnia maksymalną
ilość zasobów w celu płynnej pracy. Dodatkowo istnieje możliwość aktywowania oszczędzania pamięci RAM, procesora oraz przestrzeni dyskowej przez generowanie mniejszych raportów.

Łatwe i intuicyjne zarządzanie:
Prosty i przejrzysty interfejs.
Jedyne rozwiązanie oferujące możliwość zarządzania licencjami domowymi przez konsolę administracyjną.
Funkcja odwracania wszystkich szkodliwych zmian.

Ochrona prywatności:
Pełna ochrona tożsamości użytkownika na portalach społecznościowych i bankowości internetowej.
Ochrona przed phishingiem, wykradaniem danych i oprogramowaniem szpiegującym.

Skład pakietu:
Licencja chroni zarówno urządzenia PC jak i Mac.
Konsola zarządzająca WEB.
Identyfikacja niebezpiecznych linków.
Ochrona prywatności.
Kontrola procesów i aplikacji.
Głębokie skanowanie komputera ok 1 min bez obciążania systemu.
100% skuteczności w przypadku nowych zagrożeń.
Zintegrowany Firewall.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SecureAnywhere Endpoint Protection

Solidna ochrona wykorzystująca potencjał największej na świecie bazy zagrożeń WIN.
Niewiarygodnie szybki silnik skanujący – skanowanie w mniej niż 2 minuty.
Zintegrowany pakiet dostępny już w podstawowej wersji – ochrona prywatności, firewall oraz ochrona antyphishingowa.
Zarządzanie zdalne przez konsolę administracyjną.

Nowatorska konsola WEB:
Całkowicie zautomatyzowane zarządzanie wszystkimi końcówkami bez względu na to czy są w sieci lokalnej czy też nie.
Bezproblemowe zarządzanie komputerami firmowymi z każdego miejsca na ziemi.
Całkowity brak potrzeby posiadania własnego serwera.

Lekkość i bezkonfliktowość:
Jedyne oprogramowanie, którego wdrożenie nie pociąga za sobą nieprzewidzianych konsekwencji. Instalacja trwa kilka sekund, obciążenie dla systemu jest niezauważalne. Specjalne polityki pozwalają administratorowi na ustawienie własnych czarnych i białych list. Instalacja oprogramowania Webroot nie powoduje przestojów w firmie czy też nieoczekiwanych konfliktów.

Bezpieczeństwo na miarę XXI wieku:
W dobie kiedy każdego dnia pojawia się około 70 000 nowych wirusów tradycyjne metody detekcji nie zdają egzaminu. Webroot dostarcza całkowicie nowatorskie metody wykrywania zagrożeń oparte na 3 mocnych filarach:
-sygnatury
-zachowanie aplikacji
-reputacja aplikacji i stron www
Nawet jeśli nie istnieje sygnatura dla danego zagrożenia
Webroot jest w stanie zdefiniować szkodliwy plik na podstawie jego zachowania.

Zainstaluj i zapomnij:
Jedyne oprogramowanie, które nie ściąga sygnatur lokalnie. Po zainstalowaniu ochrona działa w czasie rzeczywistym
w chmurze. Administrator nie musi martwić się o aktualizację gdyż całe działanie programu opiera się na strukturze funkcjonującej w chmurze obliczeniowej.

Technologia PREVX:
Ta technologia to badanie reputacji plików i stron w sieci pozwala na unikanie infekcji przez odwiedzenie szkodliwych stron lub ściągnięcie zainfekowanych danych. Wszystkie te procesy mają miejsce w chmurze bez zbędnego obciążenia stacji końcowej użytkownika.

Skład pakietu:
Zintegrowany Firewall.
Konsola zarządzająca WEB.
System Analyser (analizuje podzespoły systemu i ich sprawność).
System Cleaner (czyści system i rejestr z śmieci systemowych).
Ochrona prywatności (ochrona haseł oraz prywatności).
Głębokie skanowanie komputera ok 1 min bez obciążania systemu.
Brak pobierania sygnatur z internetu.
Bezkonkurencyjny poziom ochrony, ponad 80TB sygnatur chmury Amazon EC2.
100% skuteczności w przypadku nowych zagrożeń.
Funkcja Rollback – unikalne rozwiązanie, które odwraca zmiany dokonane przez infekcję.
W pełni funkcjonalna ochrona w trybie offline.
ESET Smart Security - Kompletny pakiet bezpieczeństwa dla Windows łączący ochronę antywirusową i antyspyware z zaporą osobistą i modułem antyspamowym oraz ochroną rodzicielską wraz z całym szeregiem nowych, zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa.
Unikatowa ochrona proaktywna ESET zapewnia bezpieczeństwo Twojemu komputerowi jeszcze zanim konkretne zagrożenia zostaną zidentyfikowane. Dostępne wersje dla użytkowników domowych (wersja Home) oraz dla firm (Business Edition).

ESET Smart Security zapewnia ochronę przed wirusami, końmi trojańskimi, robakami internetowymi, rootkitami, backdoorami, adware, a także przed próbującymi wykraść Twoje poufne dane programami typu spyware. Dzięki wykorzystaniu mechanizmów sztucznej inteligencji program potrafi samodzielnie wykryć i zablokować zupełnie nowe zagrożenia usiłujące zaatakować Twój komputer.

Pakiet ten chroni użytkownika przed włamaniami hakerów, próbą kradzieży haseł i poufnych danych, a także próbami przejęcia kontroli nad komputerem użytkownika (np. przed włączeniem komputera do sieci botnetów rozsyłających spam). Co ważne firewall w ESET Smart Security działa automatycznie i nie wymaga zaawansowanej wiedzy.

ESET Smart Security chroni także użytkownika przed niechcianą korespondencją (spamem) w programach Microsoft Outlook, Outlook Express oraz Windows Mail. Wykryty spam przenoszony jest automatycznie do osobnego folderu.
ESET NOD32 Antivirus - program antywirusowy oraz antspyware dla Windows. Dostępne wersje dla użytkowników domowych (wersja Home) oraz dla firm (wersja Business Edition).

ESET NOD32 Antivirus zapewnia pełną i nieprzerwaną ochronę komputera od momentu jego uruchomienia. Pracując w tle sprawdza wszystkie uruchamiane, otwierane czy zapisywane zbiory. W razie wykrycia wirusa czy innego wrogiego programu, natychmiast blokuje jego działanie i automatycznie usuwa. Dodatkowo, w razie potrzeby istnieje możliwość uruchomienia skanowania w poszukiwaniu wirusów wybranych zasobów komputera.

Program w pełni chroni przychodzącą i wychodzącą pocztę oraz wszystkie jej załączniki. W przypadku wykrycia w poczcie wirusa lub innego zagrożenia, jest ono automatycznie blokowane i usuwane bez konieczności interwencji ze strony użytkownika. Podobnie w przypadku przeglądania stron internetowych lub pobierania zbiorów z Internetu – zagrożenia są automatyczne blokowanie o czym użytkownik jest na bieżąco informowany.

ESET NOD32 Antivirus skanuje od 2 do 5 razy szybciej niż inne programy antywirusowe, przy czym nie powoduje spowolnienia pracy komputera, umożliwiając nie tylko bezpieczną, ale i komfortową pracę, także na starszych i słabszych komputerach.

ESET NOD32 Antivirus bardzo skutecznie wykrywa i blokuje znane już wirusy i inne zagrożenia, jak również te zupełnie nowe, jeszcze nieznane i skutecznie chroni przed nimi komputer.
ESET Mobile Security - kompletna ochrona danych na Twoim smartfonie z systemem operacyjnym Windows Mobile, Symbian i Android. ESET Mobile Security łączy wyjątkowo skuteczny skaner antywirusowy z zaawansowanym modułem antyspamowym i funkcją anti-theft, gwarantując Ci ochronę w czasie rzeczywistym niezależnie od tego, gdzie akurat jesteś.